top of page

POLKING CONSTRUCTION

Firma budowlana

iStock-1437505133.jpg

KIM JESTEŚMY?

Od swoich początków w branży w 2000 roku Polking Construction  uchodzi za Firma budowlana o najlepszej reputacji w kraju i zagranicą. Świadczymy różnorodne usługi budowlane dostosowane do wszelkich potrzeb naszych klientów.  Planujesz budowę, nasi specjaliści pomogą urzeczywistnić Twoje marzenia. Skontaktuj się z nami, aby otrzyma wycenę już dziś.

Nasza oferta:

WhatsApp Image 2023-04-30 at 17.46.22.jpeg

Zleciłem  im budowę mojego rodzinengo domu i nie zawiodłem się. Prace budowlane były przeprowadzane zgodnie z ustalonym planem i przebiegły absolutnie bezproblemowo. Polecam z czystym sumieniem!"

Grzegorz M.

Senior Man

 Ich profesjonalizm i doskonała jakość usług przerosły moje oczekiwania. Dzięki nim moje nowe mieszkanie stało się prawdziwym domem. Zespół pracował z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, a efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze marzenia. Gorąco polecam Polking Construction wszystkim szukającym niezawodnego partnera budowlanego!"

J. Bożek

_edited_edited_edited.jpg

"Pracuję z firmą Polking Construction od trzech lat i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. To firma, która stawia na profesjonalizm, solidność i dbałość o swoich pracowników. Dostaję wsparcie, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. Polecam każdemu pracownikowi, który poszukuje stabilnej i satysfakcjonującej pracy, aby dołączył do zespołu Polking. To naprawdę wartościowy pracodawca!

A. Kordysz

KONTAKT

Kraków, Poland

+48517374188

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page